Zimowy wyjazd na narty? Opis ciekawych kierunków, które zdecydowanie warte są uwagi

Posted on 28/08/2020 9:57am

Coraz więcej naszych rodaków wyjedzie na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpoczynku, relaksu, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności i rozrywki. Warto także podkreślić, iż nasze społeczeństwo bogaci się, coraz większa ilość ludzi jest w stanie pozwolić sobie na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry lecz także zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym m.in. dowiecie się z tego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut weźmy Polskę. Tutaj ciągle rządzi Zakopane oraz okolice.

W gąszczu otaczających nas wiadomości ciężko jest odnaleźć rzeczywiście wartościowe informacje. Dlatego jeżeli fascynuje Cię ten post, to koniecznie zobacz rekomendowane info (https://ats-sport.pl/services/trener-personalny/).

Mnogość tras narciarskich, góralski folklor, pyszna i charakterystyczna kuchnia oraz wielka liczba różnego rodzaju atrakcji powoduje, iż Polacy chyba najchętniej wybierają Tatry na zimowe wojaże i jazdę na nartach czy snowboardzie. Trudno się im dziwić, ten kierunek jest przecież popularny od dawna. Coraz więcej sympatii zyskują również Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe.

Jeśli masz ochotę poznać większą ilość wiadomości na prezentowany tu temat, to użyj serwisu (https://lemans.pl/) zamieszczonych w zbliżonym wpisie.

Niewątpliwym liderem wzrostu popularności podczas zimowych wakacji są jednakże Bieszczady. Okolice Wetliny, Ustrzyk przeżywają spore oblężenie zimą i jest to zrozumiałe ze względu na wyjątkowość tych gór oraz przepiękne widoki oraz klimat.

Z kolei jeżeli chodzi o zagranicę to ogromną popularność w ostatnim czasie zdobywa Gruzja. Nadal nie odkryta kraina kusi olbrzymią gościnnością, a także ogromnym folklorem. Tanie wyjazdy na narty jedynie do Gruzji! Trudno się temu dziwić, to wszak o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, że jest opcja latania tam tanimi połączeniami z Katowic i Warszawy, to coraz więcej Polaków decyduje się na tego rodzaju formę spędzania wolnego czasu nie tylko w trakcie lata lecz także zimą.

Gruzja ma coraz lepszą infrastrukturę narciarską i warto o tym pamiętać. Nie trzeba brać nawet swojego sprzętu, w Gruzji możemy wszystko wypożyczyć w wyjątkowo dobrej cenie. Trzeba też dodać, iż nadal wiele osób decyduje się na Alpy, wybiera takie kraje jak Włochy, Niemcy albo Francja. Tam na sto procent najlepsza jest jakość stoków i całe zaplecze narciarskie ale niestety musimy liczyć się z pokaźnymi wydatkami, dlatego na wyjazdy w tamte strony świata mogą sobie pozwolić jedynie osoby z naprawdę grubym portfelem.

Tags: góry, klimat, Tatry, folklor, portfel