Preparaty na kleszcze i karma przeznaczone dla piesków - czyli, jakie rzeczy są odpowiednie dla naszego pupila

Posted on 01/01/2021 1:37pm

Posiadasz w domku psa? W tego rodzaju wypadku musisz zadbać o jego potrzeby! Odpowiednia jedzenie oraz specyfik przeciw kleszczom może zdziałać bardziej dużo, niż Ci się wydaje!


domy wielorodzinne
Author: Rafin Developer.
Source: Rafin Developer.


W obecnych czasach specyfiki przeciwko kleszczom bywają na porządku codziennym nie tylko u ludzi, ale również u ich czworonożnych przyjaciół. preparaty na kleszcze dla piesków, nie różnią się zbyt wiele od ludzkich odpowiedników. Wyszczególniające się pośród nich: aerozole, pudry, kremiki, żele, specyfiki spot-on (a więc te które aplikuje się kropeczkami na kark bądź szyjkę), spraye, czy tak zwane roll-on. Dla psów są dodatkowo jeszcze obróżki przeciwpchelne (które także działają na kleszcze), a także doraźne szampony. Podzielić je także istnieje możliwość na dwie grupy: naturalne i chemiczne, oraz na jeszcze podwójne podgrupy: działające krótko i długo. Jednakże jak jest wiadome, zdrowy pies, to nie wyłącznie "odrobaczony" piesek.

Gdy przeczytasz publikowany tekst, to także zaciekawi Cię oryginalna strona www (animalab.pl/szczury-laboratoryjne), która ma zbliżone dane na ten temat, zatem kliknij tu.

Za to z pełnym brzuchem jak najmocniej!


Na ryneczku psich pokarmów powstało wiele marek, które to istnieje możliwość zdobyć w każdym sklepie, lub tylko w specjalistycznych sklepikach, albo u zwierzęcego doktora. Pojedynczym z nich jest marka Bosch, której to nie zakupimy w zwyczajnym sklepiku. Karma dla psa (Zobacz Dog Design) bosch bywa dostępna w szczególności w internetowych sklepikach zoologicznych, oraz u weterynarza - link do artykułu. Karmę tę istnieje możliwość zakupić w paru alternatywach (od wersji dla dorosłych po dal szczeniąt oraz light, aż po specjalną karmę przeznaczoną dla suczek szczennych oraz karmiących) oraz smakach (jagnięcina, łosoś, albo choćby drób z prosem).
Są również warianty pod względem wagi, które to rozpoczynają się od kilku kilo po nawet powyżej piętnastu kg suchutkiej karmy. Zapamiętaj - zdrowy piesek, to uradowany pies!

Tags: pies, sklep, preparat, zakup