Jak zainteresowanie piłką nożną przekłada się na gry komputerowe, z czego się bierze fenomen gier z piłkarskiej serii Fifa.

Posted on 29/04/2021 12:40am

Piłka nożna jest chyba najpopularniejszym sportem na całym świecie, nic więc dziwnego, że pojawiło się mnóstwo gier opartych na rywalizacji dwóch piłkarskich zespołów.
stół bilardowy
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com


Jednak chyba nic nie dorówna ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, która już od ponad dekady cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń graczy.

Czy interesuje Cię ta tematyka? Jeśli tak to, przejrzyj serwis (https://www.touchofart.eu/artysci/malarstwo-polskie/), a znajdziesz tam dużo bezkonkurencyjnych danych, które wciągną Cię bez reszty.

Każda z nowych odsłon to jeszcze więcej szczegółów, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, lecz również poprawiona mechanika grania. To wszystko prezentuje fifa 11 pc, fifa manager to wszystko zobaczyć można w następnych wersjach tego komputerowego hitu. Korzystając z popularności tej serii pojawiać się zaczęły nowe tytuły, wiążące się z piłką nożną. Na przykład fifa street 2 przenosi graczy na uliczne boiska w miastach na całym świecie.


dom - odbicie
Author: Chris Klüpfel
Source: http://www.flickr.com
O ile typowe gry z seriiFify są typowymi zręcznościówkami, w jakich strzelić trzeba swoim przeciwnikom jak najwięcej goli, to fifa manager jest jedną z najlepszych sportowych strategii, jakie wydano do tej pory. W tej grze gracz będzie się wcielał nie w piłkarzy, a w managera, który musi swoim zespołem pokierować. Gra jest bardzo rozbudowana i daje ogrom możliwości, trzeba przecież zarządzać każdym aspektem prowadzenia takiej drużyny. Do dyspozycji jest około tysiąca klubów, trzydzieści pięć tysięcy piłkarzy i ogrom statystyk, na jakich opierać się można w czasie podejmowania decyzji.
Wielbicielom takiej formy zabawy fifa manager 12 zagwarantuje długie godziny grania, ale też wiele radości, jak się uda osiągnąć cele, które się zaplanowało.

Tags: komputer, gracz, gra, miasta, funk, zainteresowania, Fify