Co to jest przedszkole dla piesków?

Posted on 06/01/2021 4:39pm

W okresie szczenięcym psiaki chłoną wiedzę jak gąbka, zaś to czego się w owym okresie przyuczą zostanie w nich na całe ich życie.


Dobrze socjalizowane jak też prowadzone szczenię wyrośnie na dobrze wychowanego i ułożonego dorosłego czworonoga, jaki z dużą radością będzie nam towarzyszył we wszystkich obszarach codziennego życia w domowym stadzie.
border colie
Author: lubasi
Source: http://www.flickr.com


Psie przedszkole Warszawa to świetny doświadczalny poligon. Przedszkola takie przyjmują szczenięta wszelkich ras, jak i kundelki w wieku od ok. 2,5 do 5 miesiąca. Nauczanie zwykle rozłożone jest na sześć lekcji.

Ta solidna oferta (https://animalab.pl/sondy-pokarmowe-dla-zwierzat), którą przygotowaliśmy dla sympatyków omawianej problematyki, posiada podobne informacje na to fascynujące zagadnienie - sprawdź tutaj.

Jest to szkolenie dla pieseczków wszelkich ras.


Impuls
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com


Pierwsze spotkanie ma z reguły teoretyczny charakter i odbywa się bez udziału czworonogów. W trakcie pierwszego spotkania omawiane są wszelkie teoretyczne zagadnienia tyczące się tak zwanego szkolenia pozytywnego oraz pracy z klikerem. Każdy uczestnik dostaje kliker oraz dojście do szkoleniowych materiałów pod postacią instruktażowego filmiku jak też skryptu. właściciele mogą też zadawać pytania dotyczące zachowania piesków a także kształtowania relacji z psem. Wszystko po to, ażeby na kolejnych spotkaniach koncentrować się na pracy z czworonogami i nie marnować czasu na rozmowy. W psim przedszkolu szczenięta uczy się „dobrych manier” w stosunku do pozostałych piesków, jak też do ludzi. Takie zajęcia dodają młodym psom pewności siebie, dzięki czemu nie stają się bojaźliwe a także buńczuczne.
Stąd istotnym zamysłem szkolenia szczeniaka będzie oswojenie z obiektami, zapachami i brzmieniami, których może lękać się w dorosłym życiu. Na późniejszych treningach następuje także nauka podstawowych komend oraz spacerowania na luźnej smyczy, a do tego przyzwyczajanie czworonoga do rozmaitego typu zabiegów pielęgnacyjnych.

Tags: właściciel, towar, lęg, psiaka